XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA - 19 PAŹDZIERNIKA 2014
O G Ł O S Z E N I A

 

1.Dziś – niedziela misyjna. W naszej parafii gościmy księdza Wincentego, proboszcza w nowo powstającej parafii św. Ojca Pio w Odessie. Po Mszy świętej będzie przeprowadzał zbiórkę na budowę kościoła.

2. Msza święta dla dzieci z drugich klas Szkoły Podstawowej przygotowujących się do I Komunii świętej i dla ich rodziców odbędzie się dziś o godz. 16.00.

3. Spotkanie Akcji Katolickiej - poniedziałek o godz. 19.30

4. Wspomnienie św. Jana Pawła II – w najbliższą środę.

5. Próba przed bierzmowaniem odbędzie się w najbliższy czwartek o godz. 19.30; dla młodzieży, która przyjmie ten sakrament w najbliższą niedzielę podczas Mszy świętej o godz. 13.00. W sobotę o 19.30 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich świadków.

6. Zbliżają się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny. Można już zgłaszać swoich zmarłych na wypominki jednorazowe, roczne i Msze święte roczne, które odbywają się w drugie czwartki miesiąca przez cały rok.

7. Wczoraj ministranci i lektorzy z naszej parafii wzięli udział w eliminacjach, w piłce nożnej i przeszli do kolejnego etapu. Gratulujemy.