UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

23 listopada 2014r

 

O G Ł O S Z E N I A

 

 

  1. Dziś, z racji Uroczystości Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, po Mszy o godz. 10.00 odmówimy wspólnie Litanię o Najświętszym Sercu Pana Jezusa oraz Akt poświęcenia. Można uzyskać w ten sposób odpust zupełny. Uroczystość ta jest Świętem Patronalnym Akcji Katolickiej oraz kończy rok liturgiczny.

 

  1. Spotkanie formacyjne młodzieży przygotowującej Światowe Dni Młodzieży odbędzie się w piątek, 28 listopada, o godz. 19.30.

 

  1. W przyszłą Niedzielę rozpoczyna się Adwent, który otwiera nowy rok liturgiczny: „Nawróćcie się i wierzcie w Ewangelię”. Będzie to też rok poświęcony życiu konsekrowanemu. Natomiast taca będzie przeznaczona na potrzeby Seminarium Duchownego.

 

  1. Biuro Radia Maryja zaprasza na pielgrzymkę do Torunia, 29 listopada (sobota). Koszt 60 zł, zapisy przy stoliku z Naszym Dziennikiem, oraz pod tel. zamieszczonym na ogłoszeniu przy furcie kościoła.

 

  1. Osoby zainteresowane czynnym włączeniem się w organizację i przygotowanie Orszaku Trzech Króli zapraszamy do zakrystii.

 

     6. Ogłoszenia umieszczane bez zgody księdza Proboszcza będą zejmowane.

 

   7. Zapraszamy chętnych do dołącznia do scholi młodzieżowej, która gra na Mszy świętej o godz. 18.00 w niedziele. Próba o 16.40 w niedziele.