XVI NIEDZIELA ZWYKŁA - 20 LIPCA 2014

                                                                                   O G Ł O S Z E N I A1.    Dziś po mszy św. zapraszamy na kiermasz ciast zorganizowany przez rodziny wielodzietne wyjeżdżające na rekolekcje do Kodnia. prosimy o wsparcie tej inicjatywy, gdyż są takie rodziny, które nie mogą w całości pokryć kosztów pobytu. Te tygodniowe rekolekcje u Królowej Podlasia to  szansa na wytchnienie od codziennych trosk, wzmocnienie więzi rodzinnych i nawiązanie duchowych relacji z Bogiem przez Maryję Niepokalaną.    Za okazane wsparcie gorąco dziękujemy i zapewniamy o modlitwie.

2.    W dniach od 20 do 27 lipca obchodzony jest w 15 Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa, który w sposób szczególny uwrażliwia nas na bezpieczeństwo na drodze oraz troskę o wyposażenie misjonarzy w przydatne im pojazdy.  W naszej parafii pobłogosławienie wszelkich pojazdów odbędzie się w przyszłą Niedzielę po Mszy o godz. 13.00.

3.    W czasie wakacyjnym kurs przygotowujący do sakramentu chrztu będzie się odbywał w soboty o godz. 16.30.


4.    Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:

 

a.    Paweł Regulski – kawaler z par. tutejszej oraz Agata Krasnowska – panna z par. MB Nieustającej Pomocy w Warszawie.

Zapowiedź 2.

b.    Grzegorz Faliński – kawaler z par. tutejszej oraz Agnieszka Ewa Kamińska – panna z par. Narodzenia św. Jana Chrzciciela w Lesznie.
Zapowiedź 2.

c.    Paweł Czajkowski – kawaler z par. tutejszej oraz Katarzyna Petrzek – panna z par. Wszystkich Świętych w Michałowicach. Zapowiedź 2.

d.    Sławomir Adam Kozdrak – kawaler z par. Wspomożycielki Wiernych w Warszawie oraz Patrycja Angelika Dąbrowska – panna z par. tut. Zapowiedź 2.

e.    Marcin Rogala – kawaler z par. św. Józefa w Józefosławiu oraz Magdalena Beata Krysiak – panna z par. tut. Zapowiedź 1.

f.    Paweł Cymbała – kawaler oraz Anna Bednarska – panna, oboje z par. tutejszej. Zapowiedź 1.