NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO –  20 kwietnia 2014r.

O G  Ł  O  S  Z  E  N  I  A

1. Jutro, z racji drugiego dnia Świąt Wielkanocnych, Msze święte będą sprawowane wg porządku niedzielnego. Taca tradycyjnie będzie przeznaczona na KUL i Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie.

2. W przyszłą Niedzielę, z racji Uroczystości Kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II nie będzie Mszy świętych o godz. 10.00.  Przypada tego dnia Niedziela Miłosierdzia. Prosimy o przyniesienie na Msze święte świec, gdyż w każdej parafii w Polsce będzie rozdzielana Iskra Miłosierdzia, która zapłonęła w Sanktuarium w Łagiewnikach.

3. Również w przyszłą Niedzielę rozpocznie się 70 tydzień Miłosierdzia. Włączając się w jego obchody w naszej parafii będzie sprawowana Msza święta z udzieleniem sakramentu chorych we wtorek 29 kwietnia o godz. 15.00.

4. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii będą miały Mszę i spotkanie w przyszłą Niedziele o godz. 16.00

5. Spotkanie organizacyjne dla osób biorących udział w pielgrzymce do Ziemi Świętej odbędzie się we wtorek 22 kwietnia o godz. 20.00.

6. Zapraszam na spotkanie przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży, uczniów gimnazjum, liceum i studentów, najbliższy czwartek o 19.30 w starej plebanii.

7. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
a. Marcin Kuśnierzewski – kawaler oraz Marta Kowalska – panna, oboje z parafii tutejszej. Zapowiedź 2.

b. Tobiasz Gałązka – kawaler z par. tutejszej oraz Magdalena Ślubowska – panna z par. Matki Bożej Królowej Rodzin w Dziekanowie Leśnym. Zapowiedź 1.

c. Karol Falaciński – kawaler z par. bł. Marceliny Darowskiej w Burakowie oraz Marta Załęcka – panna z par. tutejszej. Zapowiedź 1.

d. Paweł Oszczyk – kawaler z par. tutejszej oraz Barbara Czajkowska – panna z par. św. Marii Magdaleny w Warszawie. Zapowiedź 1.