XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 24 lipca  2016r.

O G  Ł  O  S  Z  E  N  I  A

1. Gościmy w naszej parafii młodzież, która z wielu krajów całego świata przybyła na Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy dziś o godz. 13.00 na uroczystą Mszę świętą przy ICDS, a potem na wspólną zabawę podczas festynu. Gości pożegnamy jutro. Przy wyjściu z kościoła młodzież z Meksyku rozprowadza koszulki, które są cegiełką na ich pobyt w Krakowie.

2. W środę przybędzie do Polski Papież Franciszek. Będzie brał udział w spotkaniu z młodymi z całego świata, ale też odprawi Mszę Świętą w Częstochowie – duchowej stolicy naszego kraju. Pielgrzymi, którzy udają się na tę Mszę z naszej parafii wyjadą spod kościoła w środę o godz. 21.00.

3. Ponieważ jutro przypada Dzień automobilistów, motocyklistów i kierowców, już dziś po Mszy o godz. 10.00 zapraszamy na poświęcenie pojazdów przy naszym kościele.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

· Wojciech Karczmarczyk – kawaler z par. tut. oraz Beata Augustyniak – panna z par. Opatrzności Bożej w Kamienicy. Zapowiedź 2.

· Paweł Władysław Minda – kawaler oraz Monika Wiśniewska – panna, oboje z par. tut. Zapowiedź 2.

· Michał Kwatek – kawaler z par. tut. oraz Patrycja Pendel – panna z par. Świętej Rodziny w Chełmie. Zapowiedź 2.

· Łukasz Rysz – kawaler oraz Edyta Jolanta Radomska – panna, oboje z par. tut. Zapowiedź 2.

· Piotr Majewski – kawaler oraz Sylwia Bartczak – panna, oboje z par. tut. Zapowiedź 2.

· Krzysztof  Bręda – kawaler z par. tut. oraz Ilona Patrycja Michalska – panna z par. Zwiastowania Pańskiego w Warszawie. Zapowiedź 1.

· Piotr Dominik – kawaler z par. tut. oraz Marta Trzcińska – panna z par. św. Gabriela Archanioła w Zegrzu. Zapowiedź 1.