O G Ł O S Z E N I A
XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu dzisiaj od godz. 14.00 – 17.30, do dolnego kościoła, o 17.30 Nabożeństwo Eucharystyczne.

2. Dzisiaj można uzyskać odpust porcjunkuli. Jest to odpust zupełny, za pobożne nawiedzenie kościoła parafialnego i odmówienie modlitwy w intencji Kościoła.

3. Dziś zbiórka do puszek na Caritas. Ta zbiórka i następna są przeznaczone na wyprawki szkolne dla ubogich dzieci.

4. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca:
w czwartek po Mszy o 18.00 Godzina święta, w czwartek przypada też Święto Przemienienia Pańskiego.
w piątek Msze święte o godz. 7.00, 9.00, 17.00 i 18.00. Msze o 9.00 i o 18.00 o Najświętszym Sercu Pana Jezusa, spowiedź od godz. 16.00.

5. W przyszłą niedzielę taca będzie zbierana na KUL i Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie.

6. Rozpoczął się sierpień. W tym miesiącu przypadają ważne rocznice narodowe. O dobro Ojczyzny możemy też zadbać podejmując się w tym miesiącu wstrzemięźliwości, lub abstynencji.

7. Do małżeństwa przygotowują się:
Marek KRASNOWSKI – kawaler z par. św. Stanisława Kostki w Przasnyszu
i Agnieszka PIETRASZ – panna z par. tut. – zapowiedź druga;

Paweł MALITEK – kawaler z par. Matki Bożej Królowej Rodzin w Dziekanowie Leśnym
i Agnieszka WYCZUŁKOWSKA – panna z par. tut. – zapowiedź druga;

Jason Adam ROSE – kawaler, ANGLIKANIN, z par. św. Mikołaja w Blundellsands w Wielkiej Brytaniii Aneta Kinga SZERUDA – panna z par. tut. – zapowiedź pierwsza;

Rafał Emil WITKOWSKI – kawaler i Agnieszka PIECHOWIAK – panna, oboje z par. tutejszej – zapowiedź pierwsza.