XIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28 CZERWCA 2015r.

O G Ł O S Z E N I A

1. Rozpoczęliśmy okres wakacyjny i urlopowy. Odpoczywając od codziennych zajęć nie zapominajmy o modlitwie i sakramentach.

2. Od 1 lipca do końca wakacji nie będzie Mszy świętych o godz. 7.30.

3. Kancelaria parafialna od 1 do 15 lipca będzie czynna jedynie w godzinach popołudniowych: od 16.00 do 18.00.

4. W poniedziałek 29 czerwca będziemy obchodzili uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Tego dnia taca będzie przeznaczona na daninę św. Piotra.

5. W tym tygodniu przypadają: pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
W czwartek Msza z udziałem członków wspólnoty Krwi Chrystusa o godz. 18.00, po niej Godzina Święta.
W piątek księża udadzą się do chorych. Msze wotywne o Sercu Pana Jezusa będą sprawowane o godz. 9.00 i 18.00. Spowiedź od godz. 16.00.
W sobotę Msza wynagradzająca ku czci Matki Bożej o godz. 7.00, po niej Nowenna Fatimska. Natomiast Msza z udziałem członków Żywego Różańca i wymiana tajemnic – wyjątkowo o godz. 18.00

6. Do Sakramentu Małżeństwa przygotowują się:
Piotr Jerzy Garczyński – kawaler z par. tutejszej oraz Justyna     Sajnog – panna z     par. św. Michała Archanioła w Płońsku.     Zapowiedź 2.

Piotr Ryszard Leszczyński – kawaler z par. tutejszej oraz Natalia     Gąska – panna z     par. św. Mikołaja w Chorzelach. Zapowiedź 1.