NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 12 KWIETNIA 2015r.

 

O G Ł O S Z E N I A

  1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Caritas dla rodziny”. Jest to inicjatywa Komisji Charytatywnej Episkopatu. Wolontariusze działający przy naszej parafii przeprowadzają zbiórkę przy wyjściu z kościoła.

  1. Dzieci należące do Podwórkowego Kółka Różańcowego oraz rodziców i dziadków, zapraszamy jutro 13 kwietnia na mszę św. o godz. 17:00 i na krótkie spotkanie. Zapraszamy nowych rycerzy Matki Bożej do wspólnej modlitwy.

  2. W poniedziałek 13 kwietnia zapraszamy na uroczystości z okazji Dnia Pamięci Ofiar Katynia. Zgromadzimy się o godz. 11.50 przy symbolicznym pomniku ku czci ofiar sowieckich obozów zagłady na placu przy kościele. Szczegółowe informacje zostały udostępnione w gablotach.

  1. Spotkanie świąteczne Rycerzy Kolumba odbędzie się w poniedziałek po Mszy świętej wieczornej.

  1. Narzeczonych przygotowujących się do Sakramentu Małżeństwa zapraszamy na kurs przedmałżeński, który rozpocznie się w środę 15 kwietnia o godz. 19.00 w sali za księgarnią.

  1. 10 kwietnia obchodziliśmy 5 rocznicę katastrofy smoleńskiej. Zapraszamy na Mszę świętą w intencji wszystkich, którzy w niej zginęli, w sobotę 18 kwietnia o godz. 18.00

  1. Dzieci przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej wraz z rodzicami zapraszamy na Mszę świętą w przyszłą Niedzielę o godz. 16.00.

  1. Również w przyszłą Niedzielę będzie Msza święta z udziałem przedszkolaków o godz. 11.30 w dolnym kościele.

  1. Chętni, którzy chcieliby zapisać się na pielgrzymkę do Chorwacji lub Meksyku zapraszamy do kancelarii lub zakrystii.